Maria Gomez

Maria Gomez

Senior Developer

John Peter

John Peter

Senior Developer

Natasha Fleming

Natasha Fleming

Senior Developer

Robert Stone

Robert Stone

Senior Developer

Shoail Jon

Shoail Jon

Graphic Designer

Daisy Lopa

Daisy Lopa

Manager

 • Client Image

  Zdjęcia są rewelacyjne! Robert to zawodowiec. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Przed obiektywem stałem pierwszy raz. Robert doskonale i cierpliwie tłumaczy, sprawia że model jest wyluzowany. Jest kreatywny, zaangażowany i dokładnie wie, co dane zdjęcie ma przedstawiać. Sesja z nim to czas pełen humoru, rozmów i dobrej zabawy. Szczerze polecam!

  • Jeremiasz
 • Client Image

  To mój apartament! Tak, zobaczyłem co mam dopiero po tym, jak Robert zrobił zdjęcia. Spodziewałem się sztywnego gościa z toną sprzętu, sztampy ustawiania wszystkiego pod linijkę i generalnie wielkiej ściemy, ustawianych i odpicowanych fotek. Nie, tu był spokój i profesjonalizm, a przede wszystkim dobra zabawa gościa, który robi zdjęcia bo to lubi. Miałem wrażenie, że On zna mój apartament lepiej niż ja, widzi każdy nudny szczegół i szary kąt, po czym zamienia go w atut i znakomitą perspektywę. Nie mam pytań, wielkie dzięki, polecam bez wahania! Marcin

  • Marcin
 • Client Image

  Zdjęcia z naszego ślubu, jakie dostaliśmy od Roberta, są naprawdę wyjątkowe. Idealnie oddają nasze emocje i pokazują jak wyglądał ten najważniejszy dla nas dzień. Doskonała współpraca, luźna atmosfera, pełen spokój i profesjonalizm. Na pewno nie jest to nasza ostatnia współpraca. Polecamy z całego serca.

  • Jola i Piotr

We create web application & graphic design product

%d bloggers like this: