Poznaj mnie

Poznaj mnie

Kiedy fotografuję, to otwartym okiem patrzę na świat, a zamkniętym spoglądam w głąb siebie. Henri Cartier-Bresson

Znam wiele osób, które nie lubią być fotografowane. Uważają siebie za osoby mało atrakcyjne, obawiają się sztuczności przed obiektywem, nie umieją pozować … Cały czas szukają wymówki, aby nie uwiecznić siebie na zdjęciach. A to przecież nie musi tak wyglądać!

Już jako nastolatek chciałem fotografować. Fotografia płynie w mojej krwi i stała się moją ogromną pasją, która powoduje że biorąc aparat do ręki jestem szczęśliwy. Mam głowę pełną pomysłów i ciągle szukam nowych. Nie lubię bałaganu na zdjęciach, u ludzi szukam emocji, cenię sobie autentyczność i spontaniczność. Fotografuję codzienne życie, zachowanie i emocje ludzi, z sercem i pasją od ponad 15 lat. Bo wiem jak to robić.

Tworzę naturalne i autentyczne portrety. Chcę Ci pomóc dostrzec w sobie piękno, pokazać Twoje mocne strony, dodać Ci pewności siebie, chcę sprawić, że poczujesz się wyjątkowo. Dzięki fotografii.

Moją specjalnością są naturalne sesje zdjęciowe. Na takich sesjach nie ma sztucznego pozowania. Staram się utrzymać luźną, fajną atmosferę, ponieważ to doskonale później widać na zdjęciach. Jest naturalnie. Tak jak lubię. Dlatego sesje zdjęciowe, skupione są na Twoich prawdziwych emocjach, Twoich relacjach, czego efektem są zdjęcia utrzymane w artystycznym ujęciu.

Z przyjemnością Cię poznam!
Sesje zdjęciowe | Cennik | Kontakt