Krzywe Linie Proste.

BW

Szczecin, Berlin, Praga

31 marca, 2024

Robert Jachim

BW, Project

Krzywe Linie Proste.

Zakrzywione zdjęcia.

Witajcie w moim czarno-białym świecie. Projekt „Krzywe Linie Proste”, to mój znak rozpoznawczy. To czarno-białe zakrzywione zdjęcia, którymi zaginam rzeczywistość. Jest to mój sposób na przeniesienie się do świata, gdzie wszystko jest nieco inaczej, nieco bardziej tajemnicze i nieco bardziej fascynujące.

Każde zakrzywione zdjęcie w ramach tego projektu to podróż w nieznane. To, co znane i codzienne, nabiera nowego znaczenia, gdy poddaję je mojemu unikalnemu stylowi charakteryzującym się mocnymi zniekształceniami.

Decyzja o stworzeniu „Krzywych Linii Prostych” była dla mnie wybawieniem od rutyny i przewidywalności. Chciałem pokazać moje miasto, jego zakamarki i zaklęte miejsca, w zupełnie nowym świetle. Chciałem, abyście zobaczyli to, co znacie tak dobrze, ale w zupełnie nowy sposób – z krzywymi i prostymi liniami, które prowadzą Was w nieodkryte rejony wyobraźni.

Dzięki temu projektowi mogę wyrazić siebie, swoje spojrzenie na świat i na to, co mnie otacza. To nie tylko seria zdjęć, to także opowieść o odkrywaniu własnej kreatywności i wyzwalaniu się od konwencji. Mam nadzieję, że każde zakrzywione zdjęcie „Krzywych Linii Prostych” zaprosi Was do podróży w moje ulubione, tajemnicze rejony miasta i sprawi, że spojrzycie na nie z zupełnie nowej perspektywy.

Do zobaczenia na krzywych ścieżkach mojej wyobraźni!

error: