Husaria. Szczecin.

BW

Szczecin, Świnoujście, Singapur

22 marca, 2024

Robert Jachim

Kolor, Landscape

Husaria. Szczecin.

Husaria Szczecin, to niezwykła drużyna futbolu amerykańskiego ze Szczecina i miałem okazję uchwycić w kadrach niezapomniane momenty z ich boiskowych zmagań.

Husaria Szczecin to nie tylko drużyna futbolu amerykańskiego – to także zespół pełen pasji, zaangażowania i determinacji. Każdy trening, każdy mecz to okazja do pokazania swoich umiejętności, budowania współpracy z kolegami z drużyny i dążenia do osiągnięcia wspólnego celu.

Jednym z najbardziej porywających aspektów fotografowania wydarzeń sportowych jest energia, która unosi się nad polem gry. To adrenalina, która pulsuje w powietrzu, to determinacja na twarzach zawodników, to radość po zdobytym punkcie. Jako fotograf staram się uchwycić te emocje i oddać je w moich zdjęciach, aby każdy, kto je ogląda, mógł poczuć się częścią tego sportowego świata.

Dla mnie fotografia sportowa to pasja i przyjemność, którą czerpię z obcowania z niezwykłymi ludźmi i wydarzeniami. Mam nadzieję, że moje zdjęcia Husarii Szczecin przekażą choć część tej pasji i zaangażowania, jakie czuję podczas fotografowania tych wspaniałych zawodników.

Zobacz też wpis z treningów Berserkers Team ze Szczecina.

error: