PRACUJ ZE MNĄ

PRACUJ ZE MNĄ

Fotograf Szczecin | Art Photo Life Robert Jachim


FOTOGRAF SZCZECIN | PRACUJ ZE MNĄ

Co mogę dla Ciebie zrobić?

  • rodzinne i indywidualne sesje zdjęciowe
    Na takich sesjach nie ma sztucznego pozowania, staram się utrzymać luźną, fajną atmosferę, ponieważ ma to decydujący wpływ na zdjęcia. Jest naturalnie. Tak jak lubię. Dlatego sesje zdjęciowe, skupione są na Waszych prawdziwych emocjach, waszych relacjach, czego efektem są zdjęcia utrzymane w artystycznym ujęciu.

  • pozostałe fotoreportaże i sesje zdjęciowe
    Przyjęcia i spotkania firmowe, konferencje, koncerty, wydarzenia artystyczne i sportowe.

  • zdjęcia nieruchomości lub architektury
    Fotografia wnętrz odgrywa istotną rolę w przypadku mieszkań na sprzedaż, wynajem, apartamentów, biur czy hoteli. Zdjęcia nieruchomości to wizytówka każdej oferty. Dlatego dobre zdjęcia jako pierwsze przyciągają wzrok potencjalnych klientów.

Nazywam się Robert Jachim, jestem fotografem z z ponad 20 letnim doświadczeniem i miałem przyjemność uwieczniać na zdjęciach wspaniałe chwile, szczere emocje i prawdziwe relacje z życia setek osób, czego efektem są zdjęcia wykonane w artystycznym ujęciu.

Jeżeli podoba Ci się mój styl zdjęć i szukasz doświadczonego fotografa z pasją, który kreatywnie i profesjonalnie podejdzie do każdego pomysłu, napisz do mnie na adres – kontakt@robertjachim.eu i zarezerwuj termin sesji dla siebie lub wypełnij krótki formularz poniżej.


Współpraca na blogu

Jestem otwarty na różne formy współpracy komercyjnej na blogu.
Wypełnij formularz poniżej i wyślij wiadomość. Odpowiadam na każdą.


Masz pytania, propozycję współpracy lub po prostu chcesz się przywitać?
Koniecznie napisz do mnie. Poniżej znajdziesz formularz.

[wpforms id=”6853″ title=”false” description=”false”]Wszystkie zdjęcia zamieszczone na mojej stronie są chronione prawem autorskim.
Wykorzystanie któregokolwiek z nich w całości lub fragmencie bez zgody autora jest zabronione.


Tagi: Fotograf Szczecin